Opis Inwestycji

Inwestycja apartamentowa „Mała Italia” składać się będzie z jednego trzypiętrowego budynku wielorodzinnego z 41 lokalami mieszkalnymi oraz 8 domów jednorodzinnych.
Budynek wielorodzinny wykonany jest w bardzo wysokim standardzie. Na parterze przy głównym wejściu znajduje się reprezentacyjny holl w którym przez całą dobę będzie rezydował concierge, którego rolą będzie pomoc lokatorom budynku oraz ich gościom, a dodatkowo będzie pełnił funkcję zniechęcającą do wejścia osoby niepowołane. Do apartamentów na wyższych kondygnacjach będzie można dostać się windą wykonaną ze szkła.Wszystkie części wspólne budynku będą wyłożone marmurem, a lokale na pierwszym piętrze są przez inwestora zaaranżowane w bardzo wysokim standardzie, z dużym naciskiem na detale i wysokiej jakości materiały wykończeniowe, naturalny kamień, drewno. Każdy z nich posiada duży balkon lub taras.
Wszystkie lokale będą posiadały drzwi wejściowe spełniające wysokie normy akustyczne, a także wysokiej klasy drewnianą stolarkę okienną, oraz cichobieżne rolety z napędem elektrycznym. Do każdego lokalu przynależy taras lub balkon.
Całe osiedle wraz z częścią na której będą wybudowane domy jednorodzinne będzie ogrodzone, monitorowane i chronione.
Lokalizacja budynku w drugiej linii zabudowy gwarantuje kameralny charakter i niepowtarzalny klimat.
Powierzchnia mieszkań wynosi od 36 do 53m2 (istnieje możliwość łącznia sąsiadujących lokali). Dodatkowo w mieszkaniach na poddaszu można wykonać antresole.Osiedle dzięki ciekawej zabudowie i wyjątkowej architekturze w otoczeniu drzew ma niepowtarzalny charakter, który pozwoli mieszkańcom tej unikatowej w skali Wrocławia inwestycji cieszyć się z uroków zieleni a jednocześnie możliwości szybkiego dostania się w dowolny punkt miasta.
Działka na której zlokalizowana jest inwestycja znajduje się w sąsiedztwie Karłowic na terenie osiedla Poświętne. W okolicy znajduje się szpital, szkoła podstawowa oraz przedszkole.
Dla mieszkańców posiadających samochody będzie wybudowany kryty garaż wielostanowiskowy co pozwoli ograniczyć dyskomfort odśnieżania aut podczas zimy..